CAMERA EXECUTORILOR JUDECĂTOREȘTI
DE PE LÂNGĂ CURTEA DE APEL TÂRGU MUREȘ


540068 - Târgu Mureș, str. Retezatului, nr. 3A/1, jud. Mureș
C.I.F. - 13851076
tel. 0365-886632; 0365-408408; fax. 0365-818722
mobil: 0742 047 436
web: www.cameramures.com
mail - presedinte@cameramures.com ; secretar@cameramures.com

IBAN - RO57 INGB 0000 9999 0189 2452 ING Bank Sucursala București
IBAN - RO47 BREL 0002 0007 5795 0100 LIBRA INTERNET BANK Târgu Mureș

Bine ați venit,
Vizitator





Vineri, 14 Iunie 2024


Executori judecătorești in functie
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Cotfas Tudor Tîrgu Mureş Str. Vasile Săbădeanu, nr. 145, ap. 4
tel fix: 0374.862.871, fax mail: 0374.092.193 tel mobil: 0731043601 , 0770926606
mail - cotfas.tudor@gmail.com
mail - secretar.cotfas@gmail.com
2 Cotoară Cristian Tîrgu Mureş Str. Ștefan cel Mare, nr. 10, ap. 1,
tel. 0730.044.307
tel/fax: 0365.731.957
mail - cotoara@cameramures.com
mail - bejcotoara@gmail.com
3 Demeter Tiberiu Claudiu Tîrgu Mureş Str. Retezatului, nr. 16
tel. 0365.730.044, fax 0365.730.055, mobil 0746.246.872
mail - demeter@cameramures.com
4 Floria Vlad Tîrgu Mureş Str. Strâmbă, nr. 34, ap. 1
tel 0741.905.759
mail - floria@cameramures.com
mail - floria.vlad@gmail.com
5 Giunca Maria-Cristina Tîrgu Mureş Asociați în cadrul:
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații

Str. Franz Liszt, nr. 12 Web: www.executare.eu ; www.huruba.ro
tel/fax 0265.230.111, 0265.267.098, 0365.88.66.44
fax2mail: - 0365.81.66.94

mail (Giunca Maria-Cristina)
giunca@executare.eu
giunca@cameramures.com

mail (Hurubă Eugen)
executor@huruba.ro
huruba@executare.eu
huruba@cameramures.com
6 Hurubă Eugen
7 Ianculescu George Tîrgu Mureş Str. Liviu Rebreanu, nr. 39, sc. B, ap. 3
tel. 0365.730.442, fax.0365.730.443, mobil 0745.633.984
mail - ianculescu@cameramures.com
8 Magyari Szabolcs Tîrgu Mureş Str. Gheorghe Doja, nr. 38, ap. 14
Mobil: 0748-496.226; Fax: 0365-735.729; Tel: 0365-730.729
mail - magyari@cameramures.com
mail - contact@executor-mures.ro
9 Puia Romulus Tîrgu Mureş Str. Ion Heliade Rădulescu, nr. 16, Maurer Residence, bl. B11, etaj. P, ap. 1,
tel/fax 0265.269.994, 0747.038.387
mail - puia@cameramures.com ; Site: www.cabinet-executor.ro
mail - contact@cabinet-executor.ro
10 Székely Szabolcs-Barna Tîrgu Mureş Str. Marton Aron nr. 2, ap. 2
tel/fax 0265.260.663, 0745.111.169
mail - szekely@cameramures.com
11 Ursulescu Floarea Tîrgu Mureş Str. Márton Áron, nr. 3/2
tel/fax - 0265.777.070, 0723.417.228
mail - ursulescufloarea@yahoo.com
mail - floarea.ursulescu@executori.ro
12 Vintilă Marius Andrei Tîrgu Mureş Str. Bolyai, nr. 6, sc. B, et. 1, ap. 2
tel: 0365.424.425, fax: 0365.424.426, 0730.078.810
mail - vintila@cameramures.com
13 Corcescu Horaţiu Târnăveni Str. Mr. Gh. Mănoiu, nr. 3
tel. 0745.417.526
mail - corcescu@cameramures.com
14 Zorilescu Mircea Adrian Târnăveni Str. Republicii, nr. 63
tel. 0745.158.838
tel/fax: 0265.442.400
mail - zorilescu@cameramures.com
15 Maier Dorin Gheorghe Reghin Str. Petru Maior, nr. 54,
tel/fax - 0365.103.751, mobil 0747.343.768
mail - maier@cameramures.com
16 Olteanu Radu Reghin Str. Petru Maior, nr. 48, etaj 2, ap. 8
tel/fax 0265.512.018, 0744.819.409
mail - olteanu@cameramures.com
17 Roga Sorin Reghin Str. Sării, nr. 2
tel/fax 0265.512.047, 0745.427.047
mail - roga@cameramures.com
18 Vlas Maria Cristina Luduș Bd. 1 Dec 1918, nr. 43B, etaj 1
tel: 0365.435.111
tel/fax 0265.411.091, 0745.468.071
mail - maria.vlas@executori.ro
19 Sárig Attila Miercurea Ciuc Str. Tudor Vladimirescu, nr. 23, sc. A, ap. 1
Web: www.executaresilita.com
tel/fax 0266.371.336, 0744.985.611
fax2mail: 0366.814.121
mail - sarig@cameramures.com
20 Szilágyi Erzsébet Miercurea Ciuc Str. N. Bălcescu, nr. 2, ap. 12
tel/fax 0266.314.956, 0740.021.800
mail - szilagyi@cameramures.com
21 Cotfas Marin Cornel Topliţa Str. Miron Cristea, bl. D, sc.1, ap.1
Web: www.bejcotfas.eu
tel/fax 0266.341.200, 0744.472.481, 0723.510.722
mail - cotfas@cameramures.com
22 Wächter Juliánna-Enikö Odorheiu Secuiesc Str. Tamási Áron, nr. 12, ap. 7
Web: www.bejwachter.ro
tel/fax 0266.213.044, 0740.641.624
mail - wachter@cameramures.com
mail - office@bejwachter.ro
23 Peter István Gheorgheni Bld. Lacu Roșu, bl. 5/B, ap. 1
tel/fax: 0266.361.267
mail - peter@cameramures.com



Executori judecătorești asociați în alte Camere
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Gârbuleț Radu București Asociat cu Doamna Executor Judecătoresc Bîndilă Ionela, C.E.J. București



Executori judecătorești suspendați din funcție
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Urs Luciana Victoria Reghin - SUSPENDAT -

Birou neînregistrat
2 Bakos Alexandra Karina Miercurea Ciuc - SUSPENDAT -

Birou neînregistrat
3 Mihălcescu Elvira Mariana Odorheiu Secuiesc - SUSPENDAT -

Activitatea și dosarele execuționale au fost preluate de către B.E.J. Wächter Juliánna-Enikö
(executor judecătoresc Wächter Juliánna-Enikö)
4 Aștelean Florin - Sergiu Tîrgu Mureș - SUSPENDAT -

Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații
(executor judecătoresc Giunca Maria-Cristina)



Executori judecătorești a căror funcție a încetat
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Soos Ștefan Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. Cotfas Tudor
(executor judecătoresc Cotfas Tudor)
2 Pop Ioan Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. Cotfas Tudor
(executor judecătoresc Cotfas Tudor)
3 Biro Mihaiu Odorheiu Secuiesc Activitatea și dosarele execuționale au fost preluate de către B.E.J. Wächter Juliánna-Enikö
(executor judecătoresc Wächter Juliánna-Enikö)
4 Toma Gheorghe Cosmin Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații
(executor judecătoresc Hurubă Eugen)
5 Moraru Aurelian Miercurea Ciuc Încetarea calității de executor judecătoresc în baza O.M.J. nr. 4130/C/09.08.2021
Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. COTFAS Marin Cornel
(executor judecătoresc Cotfas Marin Cornel)
6 Kenosy Adrian Zoltan Sighișoara Încetarea calității de executor judecătoresc în baza O.M.J. nr. 1212/C/18.07.2023
Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. ROGA Sorin
(executor judecătoresc Roga Sorin)



Executori judecătorești stagiari



Taxe Timbru | Creanțe salarii | Utilitare