CAMERA EXECUTORILOR JUDECĂTOREȘTI
DE PE LÂNGĂ CURTEA DE APEL TÎRGU MUREȘ


540068 - Tîrgu Mureș, str. Retezatului, nr. 3A/1, jud. Mureș
C.I.F. - 13851076
tel. 0365-886632; 0365-408408; fax. 0365-818722
web: www.cameramures.com
mail - presedinte@cameramures.com ; secretar@cameramures.com

IBAN - RO57 INGB 0000 9999 0189 2452 ING Bank Sucursala București
IBAN - RO47 BREL 0002 0007 5795 0100 LIBRA INTERNET BANK Tîrgu Mureș

Bine ați venit,
Vizitator







Executori
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Aștelean Florin - Sergiu Tîrgu Mureş Str. Zidarilor, nr. 4, et. 1
Web: www.astelean.ro
tel. 0365.735.777, fax 0365.814.223, mobil 0745.036.061
mail - astelean@cameramures.com ; executor@astelean.ro
2 Cotfas Tudor Tîrgu Mureş Bd. 1 Dec 1918, nr. 74, ap. 3
tel fix: 0374.862.871, fax mail: 0374.092.193 tel mobil: 0749.082.416
mail - tudor@cameramures.com
mail - cotfas.tudor@gmail.com
mail - secretar.cotfas@gmail.com
3 Cotoară Cristian Tîrgu Mureş Str. Ștefan cel Mare, nr. 6, ap. 3,
tel. 0730.044.307
mail - cotoara@cameramures.com
mail - bejcotoara@gmail.com
4 Demeter Tiberiu Claudiu Tîrgu Mureş Str. Retezatului, nr. 16
tel. 0365.730.044, fax 0365.730.055, mobil 0746.246.872
mail - demeter@cameramures.com
5 Floria Vlad Tîrgu Mureş Str. Rodnei, nr. 38, ap. 7
tel 0741.905.759
mail - floria@cameramures.com
6 Giunca Maria-Cristina Tîrgu Mureş Asociați în cadrul:
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații

Str. Franz Liszt, nr. 12 Web: www.executare.eu ; www.huruba.ro
tel/fax 0265.230.111, 0265.267.098, 0365.88.66.44
fax2mail: - 0365.81.66.94

mail (Giunca Maria-Cristina)
giunca@executare.eu
giunca@cameramures.com

mail (Hurubă Eugen)
executor@huruba.ro
huruba@executare.eu
huruba@cameramures.com
7 Hurubă Eugen
8 Ianculescu George Tîrgu Mureş Str. Liviu Rebreanu, nr. 39, sc. B, ap. 3
tel. 0365.730.442, tel/fax.0365.730.443, mobil 0745.633.984
mail - ianculescu@cameramures.com
9 Magyari Szabolcs Tîrgu Mureş Str. Gheorghe Doja, nr. 38, ap. 14
Mobil: 0748-496.226; Fax: 0365-735.729; Tel: 0365-730.729
mail - magyari@cameramures.com
10 Pop Ioan Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. Cotfas Tudor
(executor judecătoresc Cotfas Tudor)
11 Puia Romulus Tîrgu Mureş Str. Busuiocului, nr. 4, sc. C, parter, ap. 42,
tel/fax 0265.269.994, 0747.038.387
mail - puia@cameramures.com ; Site: www.cabinet-executor.ro
12 Székely Szabolcs-Barna Tîrgu Mureş Str. Marton Aron nr. 2, ap. 2
tel/fax 0265.260.663, 0745.111.169
mail - szekely@cameramures.com
13 Toma Gheorghe Cosmin Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații
(executor judecătoresc Hurubă Eugen)
14 Vintilă Marius Andrei Tîrgu Mureş Str. Bolyai, nr. 6, sc. B, et. 1, ap. 2
tel: 0365.424.425, fax: 0372.875.327, 0730.078.810
mail - vintila@cameramures.com
15 Ursulescu Floarea Tîrgu Mureş Str. Márton Áron, nr. 3/2
tel/fax - 0265.777.070, 0723.417.228
mail - ursulescu@cameramures.com
mail - ursulescufloarea@yahoo.com
16 Kenosy Adrian Zoltan Sighişoara Str. Hermann Oberth, nr. 28
tel/fax 0265.775.700, 0744.633.987
mail - kenosy@cameramures.com
17 Corcescu Horaţiu Târnăveni Str. Mr. Gh. Mănoiu, nr. 3
tel. 0745.417.526
mail - corcescu@cameramures.com
18 Zorilescu Mircea Adrian Târnăveni Str. Republicii, nr. 63
tel. 0745.158.838
mail - zorilescu@cameramures.com
19 Maier Dorin Gheorghe Reghin Str. Petru Maior, nr. 54,
tel/fax - 0365.103.751, mobil 0747.343.768
mail - maier@cameramures.com
20 Olteanu Radu Reghin Str. Petru Maior, nr. 48, etaj 2, ap. 8
tel/fax 0265.512.018, 0744.819.409
mail - olteanu@cameramures.com
21 Roga Sorin Reghin Str. Sării, nr. 2
tel/fax 0265.512.047, 0745.427.047
mail - roga@cameramures.com
22 Urs Luciana Victoria Reghin Birou neînregistrat
- SUSPENDAT -
23 Vlas Maria Cristina Luduș Bd. 1 Dec 1918, nr. 43B, etaj 1
tel/fax 0265.411.091, 0745.468.071
mail - vlas@cameramures.com
24 Bakos Alexandra Karina Miercurea Ciuc Birou neînregistrat
- SUSPENDAT -
25 Moraru Aurelian Miercurea Ciuc B-dul. Timișoarei, bl. 9, ap. 1
tel. 0745.031.754
mail - moraru@cameramures.com
26 Sárig Attila Miercurea Ciuc Str. Tudor Vladimirescu, nr. 23, sc. A, ap. 1
Web: www.executaresilita.com
tel/fax 0266.371.336, 0744.985.611
mail - sarig@cameramures.com
27 Szilágyi Erzsébet Miercurea Ciuc Str. N. Bălcescu, nr. 2, ap. 12
tel/fax 0266.314.956, 0740.021.800
mail - szilagyi@cameramures.com
28 Cotfas Marin Cornel Topliţa Str. Miron Cristea, bl. D, sc.1, ap.1
Web: www.bejcotfas.eu
tel/fax 0266.341.200, 0744.472.481, 0723.510.722
mail - cotfas@cameramures.com
29 Wächter Juliánna-Enikö Odorheiu Secuiesc Str. Áron Tamási, nr. 12, ap. 7
Web: www.bejbiro.ro
tel/fax 0266.213.044, 0740.641.624
mail - biro@cameramures.com
mail - wachter@cameramures.com
30 Mihălcescu Elvira Mariana Odorheiu Secuiesc Str. Rozei, F.N.
tel. 0266.210.335, Fax2mail: 0366.816.549, 0745.155.088
mail - mihalcescu@cameramures.com
31 Peter István Gheorgheni Bld. Lacu Roșu, bl. 5/B, ap. 1
tel 0266.361.267, Fax2mail; 0366.818.797, 0756.252.469
mail - peter@cameramures.com



Executori stagiari
Nr. Crt. Poză stagiar Nume stagiar Circumscripție Executor îndrumător
1 Hruban Denisa-Ancuta Tîrgu Mureş Giunca Maria-Cristina




 target="_blank">trafic ranking