CAMERA EXECUTORILOR JUDECĂTOREȘTI
DE PE LÂNGĂ CURTEA DE APEL TÎRGU MUREȘ


540068 - Tîrgu Mureș, str. Retezatului, nr. 3A/1, jud. Mureș
C.I.F. - 13851076
tel. 0365-886632; 0365-408408; fax. 0365-818722
mobil: 0742 047 436
web: www.cameramures.com
mail - presedinte@cameramures.com ; secretar@cameramures.com

IBAN - RO57 INGB 0000 9999 0189 2452 ING Bank Sucursala București
IBAN - RO47 BREL 0002 0007 5795 0100 LIBRA INTERNET BANK Tîrgu Mureș

Bine ați venit,
Vizitator







Executori judecătorești in functie
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Aștelean Florin - Sergiu Tîrgu Mureş Str. Zidarilor, nr. 4, et. 1
Web: www.astelean.ro
tel. 0365.735.777, fax 0365.814.223, mobil 0745.036.061
mail - astelean@cameramures.com ; executor@astelean.ro
2 Cotfas Tudor Tîrgu Mureş Str. Vasile Săbădeanu, nr. 145, ap. 4
tel fix: 0374.862.871, fax mail: 0374.092.193 tel mobil: 0731043601 , 0770926606
mail - tudor@cameramures.com
mail - cotfas.tudor@gmail.com
mail - secretar.cotfas@gmail.com
3 Cotoară Cristian Tîrgu Mureş Str. Ștefan cel Mare, nr. 6, ap. 3,
tel. 0730.044.307
tel/fax: 0365.731.957
mail - cotoara@cameramures.com
mail - bejcotoara@gmail.com
4 Demeter Tiberiu Claudiu Tîrgu Mureş Str. Retezatului, nr. 16
tel. 0365.730.044, fax 0365.730.055, mobil 0746.246.872
mail - demeter@cameramures.com
5 Floria Vlad Tîrgu Mureş Str. Rodnei, nr. 38, ap. 7
tel 0741.905.759
mail - floria@cameramures.com
6 Gârbuleț Radu Asociat cu Doamna Executor Judecătoresc Bîndilă Ionela, C.E.J. București
7 Giunca Maria-Cristina Tîrgu Mureş Asociați în cadrul:
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații

Str. Franz Liszt, nr. 12 Web: www.executare.eu ; www.huruba.ro
tel/fax 0265.230.111, 0265.267.098, 0365.88.66.44
fax2mail: - 0365.81.66.94

mail (Giunca Maria-Cristina)
giunca@executare.eu
giunca@cameramures.com

mail (Hurubă Eugen)
executor@huruba.ro
huruba@executare.eu
huruba@cameramures.com
8 Hurubă Eugen
9 Ianculescu George Tîrgu Mureş Str. Liviu Rebreanu, nr. 39, sc. B, ap. 3
tel. 0365.730.442, fax.0365.730.443, mobil 0745.633.984
mail - ianculescu@cameramures.com
10 Magyari Szabolcs Tîrgu Mureş Str. Gheorghe Doja, nr. 38, ap. 14
Mobil: 0748-496.226; Fax: 0365-735.729; Tel: 0365-730.729
mail - magyari@cameramures.com
11 Puia Romulus Tîrgu Mureş Str. Busuiocului, nr. 4, sc. C, parter, ap. 42,
tel/fax 0265.269.994, 0747.038.387
mail - puia@cameramures.com ; Site: www.cabinet-executor.ro
12 Székely Szabolcs-Barna Tîrgu Mureş Str. Marton Aron nr. 2, ap. 2
tel/fax 0265.260.663, 0745.111.169
mail - szekely@cameramures.com
13 Ursulescu Floarea Tîrgu Mureş Str. Márton Áron, nr. 3/2
tel/fax - 0265.777.070, 0723.417.228
mail - ursulescufloarea@yahoo.com
mail - ursulescu@cameramures.com
14 Vintilă Marius Andrei Tîrgu Mureş Str. Bolyai, nr. 6, sc. B, et. 1, ap. 2
tel: 0365.424.425, fax: 0365.424.426, 0730.078.810
mail - vintila@cameramures.com
15 Kenosy Adrian Zoltan Sighişoara Str. Hermann Oberth, nr. 28
tel/fax 0265.775.700, 0744.633.987
mail - kenosy@cameramures.com
16 Corcescu Horaţiu Târnăveni Str. Mr. Gh. Mănoiu, nr. 3
tel. 0745.417.526
mail - corcescu@cameramures.com
17 Zorilescu Mircea Adrian Târnăveni Str. Republicii, nr. 63
tel. 0745.158.838
tel/fax: 0265.442.400
mail - zorilescu@cameramures.com
18 Maier Dorin Gheorghe Reghin Str. Petru Maior, nr. 54,
tel/fax - 0365.103.751, mobil 0747.343.768
mail - maier@cameramures.com
19 Olteanu Radu Reghin Str. Petru Maior, nr. 48, etaj 2, ap. 8
tel/fax 0265.512.018, 0744.819.409
mail - olteanu@cameramures.com
20 Roga Sorin Reghin Str. Sării, nr. 2
tel/fax 0265.512.047, 0745.427.047
mail - roga@cameramures.com
21 Vlas Maria Cristina Luduș Bd. 1 Dec 1918, nr. 43B, etaj 1
tel: 0365.435.111
tel/fax 0265.411.091, 0745.468.071
mail - vlas@cameramures.com
22 Sárig Attila Miercurea Ciuc Str. Tudor Vladimirescu, nr. 23, sc. A, ap. 1
Web: www.executaresilita.com
tel/fax 0266.371.336, 0744.985.611
fax2mail: 0366.814.121
mail - sarig@cameramures.com
23 Szilágyi Erzsébet Miercurea Ciuc Str. N. Bălcescu, nr. 2, ap. 12
tel/fax 0266.314.956, 0740.021.800
mail - szilagyi@cameramures.com
24 Cotfas Marin Cornel Topliţa Str. Miron Cristea, bl. D, sc.1, ap.1
Web: www.bejcotfas.eu
tel/fax 0266.341.200, 0744.472.481, 0723.510.722
mail - cotfas@cameramures.com
25 Wächter Juliánna-Enikö Odorheiu Secuiesc Str. Tamási Áron, nr. 12, ap. 7
Web: www.bejwachter.ro
tel/fax 0266.213.044, 0740.641.624
mail - wachter@cameramures.com
mail - office@bejwachter.ro
26 Peter István Gheorgheni Bld. Lacu Roșu, bl. 5/B, ap. 1
tel/fax: 0266.361.267
mail - peter@cameramures.com


Executori judecătorești suspendați din funcție
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Urs Luciana Victoria Reghin Birou neînregistrat
- SUSPENDAT -
2 Bakos Alexandra Karina Miercurea Ciuc Birou neînregistrat
- SUSPENDAT -
3 Mihălcescu Elvira Mariana Odorheiu Secuiesc - SUSPENDAT -

Activitatea și dosarele execuționale au fost preluate de către B.E.J. Wächter Juliánna-Enikö
(executor judecătoresc Wächter Juliánna-Enikö)


Executori judecătorești a căror funcție a încetat
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Pop Ioan Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. Cotfas Tudor
(executor judecătoresc Cotfas Tudor)
2 Toma Gheorghe Cosmin Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații
(executor judecătoresc Hurubă Eugen)
3 Moraru Aurelian Miercurea Ciuc Încetarea calității de executor judecătoresc în baza O.M.J. nr. 4130/C/09.08.2021

Activitatea a fost preluată de către B.E.J. COTFAS Marin Cornel


Executori judecătorești stagiari
Nr. Crt. Poză stagiar Nume stagiar Circumscripție Executor îndrumător
1 Hruban Denisa-Ancuta Tîrgu Mureş Giunca Maria-Cristina




 target="_blank">trafic ranking